Відкрийте необмежений контакт із прибиральниками: цього місяця 10 євро!

Популярні запитання

Тут ми відповіли на ряд важливих питань. Якщо у вас є запитання чи зауваження, ми будемо раді їх отримати. Для цього скористайтеся нашою формою зворотного зв'язку.
А якщо працівник заподіяв шкоду?
Пошкодження особистих речей дратує. Ще більше дратує, коли цю шкоду не компенсовують, якщо ви цього очікували. Більшість працівників не працюють як підприємці і не несуть відповідальності за шкоду, яку вони випадково завдали під час роботи. Низка полісів страхування від усіх ризиків покривають цю шкоду. Важливо заздалегідь прояснити це питання і за необхідності розробити іншу політику.
Чи потрібно мати страховку на відповідальність як працівник?
Речі можуть ламатись там, де працюють люди. Страхування відповідальності не компенсує цю шкоду. Якщо ви є підприємцем і у вас є страхування відповідальності, ви можете використати страховку щодо збитків. Якщо ви приватна особа, випадково завдана вами шкода несе ризик для замовника. Заздалегідь обговоріть зі своїм клієнтом, чи є у нього хороша страхова. А якщо ви випадково завдали шкоди? Завжди обговорюйте це з клієнтом, адже чесність - це найкраща політика.