Відкрийте необмежений контакт із прибиральниками: цього місяця 10 євро!

Конфіденційність і безпека

Ваші дані в безпеці! Читайте тут, як ми зберігаємо ці дані для гарантії конфіденційності, щоб ви могли безпечно використовувати нашу систему.
Чому ми зберігаємо дані?
Ви можете використовувати наш веб-сайт для пошуку та спілкування з іншими на основі конкретного запиту. Наприклад: вам потрібна допомога по дому в Амстердамі. Після завершення реєстрації ми зберігаємо вашу інформацію, щоб ми могли належним чином вам допомогти. Наша система реєструє ваш запит і на основі цього шукає результати на основі збережених даних. Нам потрібні ваші контактні дані, щоб ми могли з вами зв'язатись та здійснювати платежі від вашого імені. Усі дані, які ми зберігаємо, необхідні для належного надання послуг, які ви хочете. Дані використовуються лише для ваших запитів, і ні більше ні для чого іншого.
Які дані є публічними?
Коли ви створюєте оголошення, інші відвідувачі можуть знайти його після цілеспрямованого пошуку. Ми ніколи не показуємо вашу адресу та контактні дані.
Які дані ми зберігаємо?
Ваше ім'я та адресу. Контактна інформація, така як: електронна адреса, соціальні мережі та номер телефону. Весь зв’язок відбувається через нашу систему та безпосередньо в ній.
Що станеться з моїми даними, якщо я призупиню свій обліковий запис?
Ваші дані будуть збережені, у випадку, якщо ви знову захочете зробити активувати обліковий запис. Ваше оголошення буде видалено з нашого сайту. Єдине, що продовжуватимуть бачити інші - це ваші діалоги з ними.
Що продовжує залишатися моїм у системі, коли я закриваю свій обліковий запис?
Коли обліковий запис закритий, усі попередні повідомлення залишаються доступними для інших людей. Усі інші дані перезаписуються, і їх неможливо знайти чи відновити згодом.
Хто ще може отримати доступ до моїх даних?
Для провайдерів послуг ми створюємо веб-сторінку, яку можуть переглядати відвідувачі веб-сайту. Створюючи сторінку, ви визначаєте, які дані відображатимуться та який її вміст. Після того, як ви деактивуєте або закриєте свій обліковий запис, ми більше не показуватимемо цю інформацію. Цілком можливо, що такі пошукові системи, як Google, Yahoo і Bing, все ще матимуть копії цих сторінок. Відвідайте веб-сайти цих пошукових систем, щоб дізнатися, як видалити дані там. Крім того, усі користувачі нашої системи можуть копіювати публічні дані, які ви надали. Компанії, які ми використовуємо для надсилання електронних листів і текстових повідомлень, отримують адресу електронної пошти та номер телефону, а також вміст повідомлення, яке вам було надіслано.
Ви в безпеці?
Ми робимо все можливе, щоб бути максимально безпечними. Ми ретельно слідкуємо, хто і коли може бачити дані, використовуючи перевірені методи роботи з програмним забезпеченням і даними, оновлюючи та не пропускаючи оновлення безпеки, та працюючи лише із зашифрованою інформацією та перевіряючи автоматично щодня наші веб-сайти на безпеку.
Як видалити мої дані?
Щоб видалити свої дані, скористайтеся кнопкою «Закрити обліковий запис» на сторінці Профіль. Після цього всі ваші дані буде видалено, а обліковий запис закрито. Крім того, ви можете зв’язатися з нами із запитом на видалення ваших даних за допомогою Форма зворотного зв'язку або електронної пошти [email protected].
Запитання чи коментарі?
Зв'яжіться з нами із запитаннями чи коментарями щодо роботи системи та використання ваших даних.